Eğitimde Manevi İlkeli ve Liyakatli Çalışanlar Sen.

Eğitim Mil-Sen Yönetimi Arı Gibi Çalışıyor

Eğitimde Manevi İlkeli ve Liyakatli Çalışanlar Sendikası yönetim kurulu çeşitli illere düzenlediği ziyaretlerle adından söz ettirmeye devam ediyor.

Kasım Kılıç liderliğinde kurulmuş olan Eğitim Mil-Sen her geçen gün çalışmalarını artırarak üye kaydetmeye devam ediyor.

Geçtiğimiz günlerde çeşitli illerimize bir dizi ziyaretlerde bulunan sendika yönetimi üyeleriyle bir araya gelirken, ildeki eğitim yöneticileriyle de görüşüyor.

İl İl Ziyaretler

Genel Başka Kasım Kılıç ve Genel Başkan Vekili Celaleddin Çınar ile diğer sendika yöneticileri geçtiğimiz günlerde Kayseri, Tokat ve Ankara ve Adana illerinde bir dizi ziyaret ve görüşmeler gerçekleştirdi.

İlk olarak Kayseri İl Milli Eğitim Müdürünü ziyaret eden sendika yönetimi ilin şube müdürleriyle de görüşme gerçekleştirdi.

Daha sonra Tokat ve Amasya Milli Eğitim Müdürlüklerine de ziyarette bulunan Kasım Kılıç ve yönetim ekibi sendikal çalışmalara son süratle devam ediyor.

Ankara ve Adana Ziyaretleri

24 Kasım’da Ankara’da Şuurlu Öğretmenler Derneğini ziyaret ederek bir görüşme gerçekleştiren yönetim ekibi, eski dostlarla bir görüşme gerçekleştirdi.

Vakit kaybetmeden Adana’ya geçerek üyelerle bir araya geldi. Adana’da bir kamu otelinde üyeleriyle kahvaltıda buluşan yönetim, sendikal çalışmalar hakkında Adana yönetimiyle bilgi alışverişinde bulundu.

Please follow and like us:
Pin Share
RSS
YouTube
Instagram